Yüz & El Ürünleri

BEAUTY FACE WHITENING KREM (BEYAZLAŞTIRICI KREM)

Yüz bölgesi / Dekolte / Koltuk altı / Genital bölge ve tüm vücut için uygundur. Cildin aydınlanmasına ve beyazlamasına yardımcı olur. Düzenli kullanımda melamin seviyesini düşürür.

Renk açıcı özelliğe sahiptir. Kullanım alanında cilt renginizin 2 ton açılmasını sağlar

Yaz ve kış UVA/UVB ışınlarına karşı bariyer koruma sağlar

Güneş lekesini ve tüm lekeleri açar.

Günboyu etkisini korur bariyer sayesinde cilde nemi hapseder. Foto yaşlanmaya karşı cildi korur. Yağlu ciltte dengeleyici olarak mat kalmasını sağlar. Gece, Gündüz kullanıma uygundur.

Güneş ışınlarından ve soğuktan dolayı kızaran cildin hassasiyetinin azalmasına yardımcı olur.

Makyaj altı baz olarakta kullanılır.

Yüzünüzü tamamen temizledikten sonra cildinize iyice masaj yaparak yediriniz.

WHITENING BEYAZLATICI SABUN

İçeriğindeki alpha-arbutin- pirinç ekstratı – C vitamini vb. zengin içeriği sayesinde cildinizde oluşan güneş lekelerinin giderilmesine ve cilt tonunu açmasına, cildinizin daha canlı ve sıkı görünmesine, cildi nemlendirerek elastikiyetinin artmasına. Cildin ipeksi ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur

Alpha-Arbutin; Güneş lekelerinin giderilmesine, cilt tonunu açmasına yardımcı olur. C Vitamini (Tocopherol): Cildin su tutmasını sağlar, yaşlılık izlerinin giderilmesine yardımcı olur. Pirinç (Oryza Sativa Bran Extract):cilt rengini açar ve pigment farklılıklarının azalmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Direk cildinize daire halinde sürerek masaj şeklinde cildinize 1-2 dakika köpürterek yediriniz. Köpüklü halini cildinizde beklettikten sonra durulayınız.

ANTI-PIGMENTATION CREAM – LEKE KREMİ

GÜNEŞTEN OLUŞAN LEKELERDE

SİVİLCE VE AKNE SONRA LEKELERDE

YAŞLILIK LEKELERİNDE

HAMİLELİK SONRASI LEKELERDE

EPİLASYON SONRASI LEKELERDE

CİLDİNİZE DERİNLEMESİNE ETKİ EDEREK ANTİAGEİN ÖZELLLİĞİ ÇİZGİLERİNİZİ  AÇMAYA YARDIMCI OLUR CİLDİNİZE AYDINLIK VERİR. LEKELERİ YOK ETMEYE YARDIMCI OLUR

ACNE SABUNU

Günlük kullanım için hazırlanan acne sabunu gözenekler içerisindeki atıkları temizleyerek arındırır. İçeriğindeki at kestanesi extratı, A,E,B8,,B5,F ve H vitaminleri sayesinde cilde sağlıklı pürüzsüz görünüm kazandır. Cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cildin nem dengesini düzenleyerek acnelerin giderilmesine yardımcı olur.

At Kestanesi : Güneş lekelerinin giderilmesi. Geniş gözeneklerin giderilmesini sağlar

A Vitamini : Acne tedavilerinde kullanılır.

E Vitamini: Kırışıklıklara karşı kullanılır.

B5 Vitamini: Cildin su kaybını önler

F Vitamini: Cildin su tutmasını sağlar, yaşlılık izlerin silmeye yardımcı olur.

H Vitamini: Deri elastikiyetini  artırarak yaşa bağlı oluşan kırışıklıkları geciktirir.

Kullanımı:

Köpüğü ile masaj yarık en az 3 dk. Cilde uygulayınız. Ilık su ile durulayınız. Düzenli olarak yüz için sabah akşam uygulayınız. Diğer bölgelerde haftada 2 kez uygulayınız.

Haricen kullanılır. 3 yaş altı çocuklar için kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. İçeriğindeki herhangi bir maddeye karşı hassasiyeti olan kişilerin kullanması tavsiye olunmaz . çok hassas ve alerjik cilt tiplerinde uygulanacak bölgenin bir kısmında test ediniz. Aşırı tahriş meydana gelirse kullanmayı bırakınız.

BEAUTY FACE AKNE KREMİ

Ciltte akneye, sivilceye yol açan aşırı yağ yapımını engeller sağlıklı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur. Cildi kurutmadan doğal yapısına dönmesini sağlar.

Akşamları temizlenmiş cilde uygulayınız. Bariyer koruma etkisi ile kremi cilde hapseden ve ciltte yağ birikmesini elleyen Beauty Face Beyazlaştırıcı koruma bariyer kremi ile tavsiye edilir.

Gündüz sadece temiz cilde Beauty Beyaz Koruma Bariyer Krem sürmek yeterlidir.

SİYAH NOKTA SABUNU

Ghassoul volkanik kil içermektedir. Ghassoul 150 milyon yılda oluşan Fas’daki atlas dağlarından gelen yer altı mağaralarında çok nadir bulunan doğal kildir. Ghassoul kil ciltteki toksinleri emerek detoks etkisine sahiptir. Mıknatıs gibi çalışan derinin altına nüfus edebilen fazla yağları ve toksinleri emerek kan dolaşımını hızlandıran mekemmel bir cilt bakım kilidir. Silis, magnezyum, potasyum ve kalsiyum açısından zengin olan ghassoul kili cildi dinçleştirme ve gözenekleri daraltıp sıkılaştırma etkisine sahiptir.

Düzenli kullanımda özellikle cildi derinlemesine temizlerken kimyasal atıklar dahil kozmetiklerin bıraktığı olumsuz izlerden arındırır.

SİYAH NOKTA MASKESİ

YÜZ AMPULLERİ